Skip to main content

Oblicz koszty swojego ślubu i wesela! Kalkulator finansowy Masz wesele

Kilka godzin opracowywania koncepcji. Kilka godzin tworzenia arkuszy. Kilka godzin testów. Łącznie kilkanaście godzin prac, ale opłacało się. Z dumą prezentujemy kalkulator finansowy Twojego ślubu i wesela. Od dzisiaj trzymasz koszty tej uroczystości w ryzach i kontrolujesz wszystko – od formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, przez ofiarę dla parafii i wiele innych, aż po koszty organizacji wesela. Pobierz teraz zupełnie za darmo!

Pomysł na kalkulator finansowy ślubu i wesela narodził się kilka dni temu. Prace ruszyły w piątek, a dzisiaj zostały zakończone. Dzięki kalkulatorowi wiesz dokładnie, na co wydajesz najwięcej pieniędzy. Możesz również sprawdzić, czy budżet, który został przygotowany na to wydarzenie jest wystarczający. Obsługa kalkulatora jest banalnie prosta i poradzą sobie z nią wszystkie osoby, które dysponują programem Microsoft Excel lub darmowym OpenOffice Calc.

Kalkulator został przygotowany dla osób, które:

  • lubią wiedzieć, na co dokładnie wydają swoje pieniądze;
  • mają przygotowany określony budżet na organizację ślubu i wesela;
  • są dopiero na początku drogi przygotowywania się do ślubu oraz wesela i nie wiedzą dokładnie, z jakimi kosztami muszą się liczyć.

Przeczytaj również: Oprawa muzyczna ślubu – organizacja i wybór pieśni (52 przykłady!)

W kalkulatorze znajduje się 79 różnych rodzajów kosztów. Niektóre są opcjonalne, ale około 90% wypełni większość młodych par. To dopiero pierwsza wersja kalkulatora, więc będziemy wdzięczni za zamieszczanie wszelkich uwag i sugestii w komentarzach poniżej. Kalkulator będzie sukcesywnie rozwijany, a o kolejnych wersjach będziemy informować na blogu.

Żeby pobrać kalkulator ślubny wystarczy wypełnić formularz poniżej i poczekać kilka minut na wiadomość z linkami do pobrania. Jeśli uważasz, że to, co zrobiliśmy, zasługuje na pochwałę, to śmiało – jesteśmy łasi na komplementy. Kalkulator możesz śmiało podać dalej swoim znajomym. 🙂

Pobierz kalkulator ślubu i wesela


Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do newslettera!

Wyślę Ci bezpłatny kalkulator finansowy Twojego ślubu i wesela, dzięki któremu obliczysz, ile będzie kosztowała Cię organizacja tej uroczystości. Poinformuję Cię również o każdym nowym artykule na blogu. Zero śmieci - tylko wartościowa wiedza! :)

Obiecuję, że Twój adres e-mail nie trafi w niepowołane ręce.