Skip to main content

O blogu i o nas

Na dobry początek – cieszymy się, że tutaj jesteś i mamy nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Masz wesele to miejsce dla wszystkich młodych par, które są w trakcie organizacji swojego ślubu i wesela. Blog tworzymy we dwoje – jesteśmy Ilona i Radek. Niedawno pomyśleliśmy, że fajnie byłoby mieć miejsce w sieci, w którym będziemy mogli dzielić się swoimi przemyśleniami związanymi z najważniejszą uroczystością życia. Tak narodziło się to, co teraz widzisz.

Ilona i RadekPrywatnie jesteśmy parą i mieszkamy na spokojnych, warszawskich Bielanach. Razem liczymy ponad 48 lat. Na co dzień pracujemy. Ilona zajmuje się sprzedażą i studiuje weekendami, a ja na swoją zawodową drogę obrałem marketing. Spędzamy ze są mnóstwo wolnego czasu i jakoś nam się to kompletnie nie nudzi.

Na blogu odpowiadam za tworzenie większości tekstów, natomiast Ilona zajmuje się mediami społecznościowymi, wyszukiwaniem informacji i pełni rolę dobrego ducha Masz wesele. Nakierowuje mnie na odpowiednie tematy. Lepiej wie, co chciałyby przeczytać przyszłe żony. Dzięki połączeniu naszych umiejętności, z artykułami możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i faktycznie wyczerpać informacje na dany temat. Przynajmniej taką mamy nadzieję!

Z drugiej strony, jesteśmy tylko ludźmi, więc pomyłki się zdarzają. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze, zarówno te pozytywne, ale również negatywne. Samochody potrzebują paliwa, żeby jeździć, a my pochwał oraz nagan, żeby nie stracić pasji do tego zajęcia i dostarczać mnóstwa jeszcze lepszych tekstów. Jeśli zdobyliśmy chociaż odrobinę Twojego zaufania, będziemy niezwykle zobowiązani, jeśli zapiszesz się do naszego newslettera. Będziemy do Ciebie pisać maksymalnie dwa razy w tygodniu, nigdy nie będziemy zawracać Ci głowy głupotami i nie sprzedamy nikomu Twojego adresu e-mail.

Dla kogo jest ten blog?

Zastanawiasz się, czy jesteś w odpowiednim miejscu? Pozwól, że pomożemy odpowiedzieć Ci na to pytanie. Odwiedzaj ten blog, jeśli:

  • Jesteś kobietą lub mężczyzną i przygotowujesz się do swojego ślubu i wesela.
  • Szukasz inspiracji, które wykorzystasz w przyszłości.
  • Zależy Ci na tym, żeby ten wielki dzień był naprawdę wyjątkowy i pełen niestandardowych atrakcji.
  • Chcesz się dowiedzieć, kiedy i jak zacząć przygotowania do ślubu i wesela.
  • Szukasz ogólnych porad związanych z suknią ślubną, garniturem, jedzeniem, alkoholem, zespołem weselnym, salą weselną, fotografem, kamerzystą i innymi składowymi, które tworzą Twój ślub oraz wesele.

To ważne

Musisz coś wiedzieć – nie jesteśmy małżeństwem i nigdy nie organizowaliśmy własnego wesela. Ba! Nawet nie jesteśmy zaręczeni. Mimo to bardzo interesujemy się tą tematyką, ponieważ wiemy, że prędzej czy później będziemy chcieli zawrzeć nieco bardziej oficjalny związek i zorganizować taki ślub oraz wesele, który my i nasi goście będą pamiętać na długo.

Można więc powiedzieć, że uczymy się razem z Tobą. Pamiętaj, że nie jesteśmy w tych kwestiach wyroczniami i możemy się mylić. Coś, co nam się wydaje, nie musi sprawdzić się w trakcie Twojej uroczystości. Jesteśmy inni i nasi goście również są inni, więc bierz poprawkę na to, co piszemy. Analizuj i dopiero podejmuj decyzje.

Mamy nadzieję, że ten blog dostarczy Ci mnóstwa wartościowych informacji i inspiracji. Będziemy wdzięczni, jeśli zostaniesz z nami na dłużej. Serdecznie pozdrawiamy! 🙂

Zapisz się do newslettera!

Wyślę Ci bezpłatny kalkulator finansowy Twojego ślubu i wesela, dzięki któremu obliczysz, ile będzie kosztowała Cię organizacja tej uroczystości. Poinformuję Cię również o każdym nowym artykule na blogu. Zero śmieci - tylko wartościowa wiedza! :)

Obiecuję, że Twój adres e-mail nie trafi w niepowołane ręce.