Skip to main content

Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu Masz wesele

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z ogólnopolskiego, internetowego serwisu weselnego Masz wesele, którego właścicielem jest … (zwany dalej Wydawcą) z siedzibą w Warszawie.

Serwis Masz wesele, jak i każdy z jego elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie. Użytkowanie serwisu Masz wesele jest równoznaczne z bezwarunkowym zaakceptowaniem poniższych warunków.

1. Korzystanie z serwisu Masz wesele jest nieodpłatne i dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu Masz wesele.

2. Serwis Masz wesele służy wyłącznie celom informacyjnym. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone dane i treści publikowane na łamach serwisu oraz ich aktualność.

3. Publikowane na łamach serwisu Masz wesele informacje o charakterze reklamowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

4. Teksty publikowane na łamach serwisu Masz wesele są objęte prawami autorskimi. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest naruszeniem prawa autorskiego.

5. Dodanie firmy do katalogu firm serwisu Masz wesele jest odpłatne i odbywa się przy pomocy formularza dostępnego na stronie. Żeby wpis był widoczny publicznie musi zostać zaakceptowany przez administrację katalogu. W przypadku stwierdzenie naruszenia regulaminu lub innych możliwości, Wydawcy przysługuje prawo odmowy publikacji wpisu lub jego usunięcie.

6. Wydawca ma prawo do odmowy publikacji wpisu w katalogu firm lub usunięcia wpisu z katalogu firm w każdym momencie bez podania przyczyny.

7. O kolejności wpisów w katalogu firm decyduje data dodania firmy (od najstarszych do najnowszych).

8. Użytkownik jest w stanie wyróżnić swoją firmę na liście firm poprzez wpłacenie obowiązującej opłaty.

9. Użytkownik dodając nowe treści wyraża zgodę na ich publikacji oraz wykorzystanie przez serwis Masz wesele w celach promocyjnych. Niedozwolone jest dodawanie informacji, które są niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści ani aktualność publikowanych danych, a także nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku podania przez użytkownika nieprawdziwych lub niepełnych danych.

10. Firmy dodane do katalogu firm mogą być w każdym momencie edytowane lub usunięte przez osoby zgłaszające wpis przy pomocy specjalnego panelu.

Akceptując powyższy Regulamin użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Powyższy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania w serwisie Masz wesele. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Wszelkie zmiany w regulaminie obowiązują od chwili ich opublikowania w serwisie.

Dodatkowe informacje

Zgłaszając się do katalogu firm i zostawiając adres e-mail lub wysyłając zapytanie do firmy z katalogu firm i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Rejestrując się w serwisie Masz wesele i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Dodając komentarze lub opinie do treści zamieszczonych w serwisie Masz wesele i zostawiając adres e-mail, użytkownik akceptuje regulamin zawarty na tej stronie i wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr. 133, poz. 833, z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).

Zapisz się do newslettera!

Wyślę Ci bezpłatny kalkulator finansowy Twojego ślubu i wesela, dzięki któremu obliczysz, ile będzie kosztowała Cię organizacja tej uroczystości. Poinformuję Cię również o każdym nowym artykule na blogu. Zero śmieci - tylko wartościowa wiedza! :)

Obiecuję, że Twój adres e-mail nie trafi w niepowołane ręce.