Strona zespołu weselnego – 11 rzeczy, które muszą się na niej znaleźć 5/5 (1)

Strona Internetowa zespołu weselnego to pierwszy krok

W dzisiejszych czasach poszukiwania zespołu na wesele często zaczyna się w internecie. Chociaż zaczyna się je w katalogach firm weselnych, prędzej czy później i tak kończy się w miejscu które nazywa się strona zespołu weselnego. Gusta są różne a w muzyce już szczególnie, dlatego warto jak najlepiej przedstawić swoją ofertę dla przyszłych klientów już na tym etapie. Oprócz tego że nie można pozwolić sobie na amatorskie wykonanie, strona powinna być przejrzysta i wykonana według najnowszych standardów. Powinna ona także być przystosowana do pozycjonowania.

Realizację nowoczesnej strony internetowej powinno zlecić się profesjonalistom takim jak – Orange Studio – Nowoczesne strony www

Jakie elementy powinna zawierać strona zespołu weselnego?

 1. Teledyski i nagrania z imprez
  • Wybierając zespół weselny, każdy zainteresowany chce zobaczyć go w akcji. Nic lepiej nie oddaje atmosfery podczas „koncertu” jak nagrania powstałe właśnie podczas wykonywanych przez was utworów.
 2. Odtwarzacz na stronie
  • W przypadku zespołu weselnego, najważniejsza jest muzyka. Miłym akcentem jest gdy na stronie znajduje się od razu odtwarzacz z największymi hitami. Warto pamiętać żeby grająca muzyka nie odtwarzała się samoczynnie i nie była zbyt głośna.
 3. Profesjonalne zdjęcia zespołu
  • Nieskazitelny wizerunek to podstawa, zespół występuje przed wieloma osobami ze sobą powiązanymi. Młodzi dbają o to aby utożsamiać się z najwyższą jakością, dlatego też częściej zaufają zespołom o profesjonalnym image’u.
 4. Dokładny przekrój wykonywanych utworów
  • Ludzie mają odmienne gusty muzyczne, dlatego najlepiej wcześniej jasno nakreślić zakres i typ muzyczny wykonywanych utworów, aby później uniknąć niepotrzebnych spięć.
 5. Opinie prawdziwych klientów
  • Opinie innych osób zawsze wzbudzają zaufanie. Warto pamiętać że najnowsze badania wskazują, iż zbyt dobra ocena czyli np 10/10 gwiazdek też mogą wzbudzać pewne wątpliwości. Z tego powodu najlepsza jest wysoka ocena, nie będąca jednocześnie maksymalną możliwą.

Mało spotykane a równie ważne dodatki

 1. Elementy dodane
  • Można dojść do porozumienia z różnymi firmami np produkującymi zaproszenia ślubne i przy podpisywaniu umowy oferować w gratisie odpowiednie rabaty u współpracowników.
 2. Piosenki na zamówienie
  • Jeśli posiada się taką usługę, warto się tym pochwalić często młodzi szukają firm po tym czynniku.
 3. Zabawy i prowadzenie imprezy
  • Jeśli w cenie oferujemy dodatkowe usługi takie jak prowadzenie zabaw, lub wodzireja, warto o nich wspomnieć w swojej ofercie. Są to elementy dodane które mogą zaważyć na decyzji potencjalnego klienta.
 4. Formularz i dane kontaktowe
  • Warto ułatwić potencjalnym klientom kontakt z naszym zespołem. Dzisiejszy klient jest wybredny i oprócz standardowych środków komunikacji jak, mail, telefon czy formularz kontaktowy wymagają czatu lub kontaktu po przez wtyczkę messengera.
 5. Dokładny cennik
  • Warto dokładnie opisać ceny poszczególnych usług. Innym przypadkiem może być ukrycia ich przed konkurencją, ale nie tędy droga, lepiej zadbać o przypływ klienta jakością i renomą. Strona zespołu weselnego to idealne miejsce na tego typu informacje.
 6. Kalendarz z wolnymi terminami
  • Wiadomo czas jest cenny. Dzięki zamieszczeniu naszych wolnych terminów na stronie, zaoszczędzimy czasu na obsłudze osób które i tak nie zostaną naszymi klientami. Są to pary, które interesuje termin już u nas zarezerwowany przez kogoś innego

Gdy masz już przygotowaną i dopieszczoną stronę internetową, możesz dodać ją bezpłatnie razem z całą wizytówką do naszego katalogu zespołów weselnych.

Please rate this

Dodaj komentarz