Sposoby na oświadczyny 7 kreatywnych i niezwykłych 5/5 (2)

Wyjątkowe Sposoby na oświadczyny w zaskakującym stylu

Sposoby na oświadczyny -W dzisiejszym artykule skupimy się nad niestandardowymi sposobami na oświadczyny. Chyba każdy z nas chce aby jego druga połówka była zaskoczona tym o co chcemy ją prosić, a już na pewno żeby się tego nawet w najmniejszym stopniu nie spodziewała. Wpis ten przeznaczamy właśnie dla takich Panów, którzy myślą o oświadczynach, ale jeszcze nie do końca wiedzą jak je wykonać. Panowie może was coś z poniższych przykładów zainspiruje? Warto też pomyśleć i podejrzeć jak ukryć kamerę aby nie została zauważona, a filmem można się było później podzielić z innymi.

 1. Flash Mob

 2. Zaręczyny w kinie lub w teatrze

  • Wystarczy przygotować odpowiedni film i poprosić o puszczenie go w bloku reklamowym tuż przed filmem. Im lepiej film będzie zrealizowany tym lepszy będzie efekt, który wywoła. Realizację i montaż Twojego filmu może zrealizować profesjonalne studio filmowe.
 3. Zaręczyny w balonie

  • Wynajem balonu nie stanowi już takiego kosztu jak kiedyś, a oświadczyny w chmurach mają niepowtarzalny charakter.
 4. Strona www

  • Możesz spreparować portal internetowy z jasnym przekazem i możliwością podzielenia się ze znajomymi dobrą nowiną. Linka do strony możesz do ukochanej przesłać, gdy jesteście blisko siebie i znalazłeś coś ciekawego.
 5. Zaręczyny na plaży

  • Wystarczy poczekać do nocy. Gorący piasek, woda, księżyc i gwiazdy, czy wyobrażasz sobie bardziej romantyczną sytuację?
 6. Przy pomocy znajomych

  • Znajomi są świetnym przykładem jak można wykorzystać innych w tym ważnym celu. Można poprosić ich o stworzenie odpowiedniej sytuacji aby stworzyć pozory normalności, aby przyszła narzeczona była cały czas w błogiej nieświadomości.
 7. Na billboardzie

  • Tablice reklamowe zlokalizowane w odpowiednim miejscu mogą być świetnym sposobem przekazu. Przemierzając ulicę miasta Twoja ukochana z pewnością będzie zaskoczona widząc Twoją podobiznę i napis proszący Cię o rękę.

Oczywiście samych możliwości jest znacznie więcej. Wystarczy wpisać w Youtube niezwykłe oświadczyny i zaskoczy was ile jest dostępnych filmów osób, które już mają to za sobą.

Please rate this

Dodaj komentarz