prezent dla szefa

Prezent dla szefa – Świetne pomysły No ratings yet.

Są sytuacje gdy to właśnie jemu wypada złożyć podarek. Do takich okazji można zaliczyć urodziny, imieniny, święta firmowe czy chociażby boże narodzenie. Niezmiennie co roku załoga firmy ma ten sam problem. Jak wybrać prezent dla szefa z którego byłby zadowolony i sprawiał mu radość każdego dnia? Właściciel firmy jako osoba ceniąca sobie produkty wysokiej klasy z pewnością cieszyć  będzie się właśnie z takiego podarku.

Idealnym rozwiązaniem może być obraz wykonany na zamówienie. Autorski obraz jako prezent dla szefa to świetne rozwiązanie dla każdego, bez znaczenia na czym opiera się jego biznes. Co może znaleźć się na takim dziele? Płótno przyjmie wszystko. Dobrym pomysłem  może być portret prezesa, grupowy obraz z załogą firmy lub też po prostu namalowana siedziba firmy. Świetnie gdyby obraz zawierał unikalną intymną personalizację w postaci cytatu lub też wiersza.

Obraz na prezent dla szefa

Jak zawsze w tym przypadku mogą pojawić się problemy z ograniczonym budżetem. Obrazy ręcznie malowane są bardzo drogie i nie zawsze można dostosować je do swoich wymagań a w skrajnych przypadkach niemożliwe jest dopracowanie niedoróbek, poprawek i zmian. Jednak znaleźliśmy na to rozwiązanie! Marka ArtistiQ to nowość na polskim rynku. Ich oferta może bardzo mocno namieszać w branży. Projektują oni obrazy z przesłanego do nich zdjęcia. Ich metody tylko nie znacznie różnią się od tradycyjnych metod. Zamienili oni po prostu narzędzia. W zamian standardowych pędzli, ołówków i farb, używają rysików i tabletów graficznych. Obrazy mimo iż jak na zwykłym płótnie powstają od zera, cechują się znacznie szybszym czasem wykonania i co najważniejsze na każdym etapie można poprawić elementy które są niedopracowane, uszkodzone lub po prostu nie  odpowiadają naszemu gustowi.

Wiele niesamowitych wzorów, wiele okazji

Wyobraź sobie obraz jako prezent dla szefa i teraz wybierz odpowiadający Twoim myślom styl wykonania. W technologii cyfrowej wszystko jest możliwe. Pięknie wyglądać będą zarówno obrazy w stylu rysunku ołówkiem, po przez te malowane akwarelą aż po super nowatorskie style modern art. Wszystko tak naprawdę zależy od osoby i od tego jaki prezent chcemy podarować właścicielowi firmy.

Please rate this

Dodaj komentarz