Romantyczne i długie fryzury ślubne, które Cię zachwycą 5/5 (1)

Moda na Długie fryzury ślubne

Jednym z głównych zmartwień są włosy a dokładniej fryzury ślubne. Każda kobieta przygotowująca się do najważniejszego dnia swojego życia. Temat jest naprawdę ciężki.  Na rynku ślubnym odnajdziemy oferty wielu świetnych salonów fryzjerskich, które tworzą prawdziwe arcydzieła na głowie Panny Młodej

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na swój pierwszy wybór, zapoznaj się z naszym krótkim przeglądem.

Fryzury ślubne vintage znowu modne

Moda zatacza koła. To co kiedyś było bardzo modne teraz powraca, więc eleganckie falowane fryzury jak najbardziej mogę się nadawać. Do włosów można wpiąć drobne elementy jak np wstążki żeby jak najbardziej przypominały fryzury vintage lat 60 tych.

Dużo zależy również od ogólnego kształtu twarzy. Jeśli masz pociągłą twarz, możesz zastosować krótką fryzurę, lub jeśli nie chcesz włosów obcinać, spiąć ją w niepowtarzalną kompozycję,  wianek itp. We włosy wpiąć możesz spinki, kwiatki, koraliki lub inne elementy mające za zadanie uatrakcyjnić image. Kok też będzie świetnym wyborem! Oczywiście włosy krótkie będą najlepiej pasować dla kobiet niskich lub trochę przy kości.

W drugim przypadku gdy owal twojej twarzy jest bardziej okrągły, zadbaj o długie włosy, najlepiej z małymi loczkami. Pozwoli to wydłużyć trochę twarz i nadać subtelności.

 

Please rate this

Dodaj komentarz