Zaproszenia ślubne z kalendarzem No ratings yet.

Zapraszając gości na ślub i przyjęcie weselne chcemy aby nasze zaproszenie było niezwykłe. Dlaczego nie podejść więc do tematu w sposób nieco inny – zaskakujący? Możliwe że chcemy dokładnie zaznaczyć datę ślubu. Nie ma bardziej przyciągającego wzrok sposobu jak Zaproszenia ślubne z kalendarzem z zaznaczoną datą ślubu.

Czy warto zdecydować się na zaproszenia ślubne z kalendarzem?

niespotykane Zaproszenia ślubne z kalendarzemZaproszeniami zaczynamy się zajmować minimum 6 miesięcy przed dniem uroczystości. Dlaczego tak wcześnie? A no dlatego, ponieważ musimy uwzględnić w naszych założeniach czas na druk i kolportaż tego typu materiałów. Co do wyboru odpowiedniego wzoru, nie powinniśmy mieć z tym problemów, no chyba że z nadmiarem opcji. Dzięki Polskiej przedsiębiorczości mamy dziesiątki pracowni w których możemy dokonać takiego zamówienia. Nie ma znaczenia czy chcemy styl minimalistyczny, tradycyjny, boho czy może luksusowy. W każdej z tych kategorii znajdziemy wiele ofert. Najczęściej wybieranymi wzorami pozostają jednak zaproszenia ślubne w stylu boho i kwiatowe.

Zaproszenia ślubne z zaznaczoną datą

Przygotowanie zaproszenia ślubnego w tej postaci to niezwykle interesująca forma. W bardzo intrygujący a zarazem prosty sposób przedstawia datę ceremonii. W ciekawy sposób jest na nich przedstawiony dzień ślubu. Oprócz tego podstawowego elementu, zawierać powinno dodatkowe informacje takie jak imiona nowożeńców, miejsce ceremonii, godzina itp. Zaproszenia ślubne z zaznaczoną datą przyozdobione są często dodatkowymi elementami graficznymi w odpowiednim stylu tak aby pasowały do całokształtu imprezy. Mimo tych wszystkich zabiegów warto zwrócić uwagę na jakość nadruku i użytego do ich produkcji papieru. Wszak pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Szkoda więc aby tak piękne zaproszenia ślubne zniszczyć marną jakością wykonania.

Kolejną rzeczą na którą warto poświęcić dodatkowy czas, jest forma samych zaproszeń. Mogą one składać się z osobnych kart połączonych kokardą bądź sznurkiem, mogą mieć formę rozkładaną. Mogą pójść też w niestandardowe formaty jak np zaproszenia zawijane w formie rulonu. Dodatkowo często opatrzone są dodatkowymi ozdobami jak np pieczęć lakowa, opalenie krawędzi czy malutkie ozdóbki jak błyskotki czy brokat.

Please rate this

Dodaj komentarz